NEWSY

13.01.2018 r. – Za kilka dni zaczynamy sezon żeglarski. Pierwszy cel Tobago Cays. Na razie Wella jest odnawiana w Carenageu w Le Marin. Ciekawe kto za to wszystko zapłaci.

12.09.2017 – Ze względu na małe zainteresowanie rejsami jesiennymi i zimowymi zrezygnowałem z organizowania pływań na Welli w listopadzie i grudniu. Planujemy slipowanie statku na początku stycznia i przygotowanie do rejsu nr 5. Mam wolne rejsy nr 7 i 8. Kapitan Zbigniew Hanke. Zapraszam serdecznie.

Zbyszek na Gwadelupie walczy o atest tratwy ratunkowej. Sprzęt już jest w Stacji Eurovinilu i z drżeniem czekamy na wycenę.

Trwają przygotowania do rejsu świąteczno-sylwestrowego. Do załogi zgłosili akces nasz kolega – czeski armator statku Viktoria wraz z kubańską małżonką.

Stan techniczny jachtu jest ciągle poprawiany, gdyż środowisko, w jakich przyszło mu żeglować jest bardzo wymagające. Jedyny serwis tratwy EV jast na Gwadelupie, więc tam popłynie Zbyszek z nową załogą.

Obecnie trwa nabór nowych załóg na Rejsy Wellą. Zapraszamy!

Zapraszamy do zapisywania się na rejsy nr, 1,2,3 z Kapitanem Andrzejem Szklarskim!

Zapraszamy do zapisów na rejs styczniowy z Kapitanem Zbigniewem Hanke.

Mamy wolne miejsca na rejs Świateczno-Sylwestrowy. Zapraszamy.

Zbyszek po dwóch tygodniach pracy na jachcie wreszcie sprawił, ze Wella znowu wyjdzie w rejs po morzu Karaibskim. pozdrawiamy dzielna załogantkę Paulinę.